yayla türk hakkında
yayla türk hakkında

Global kalite...

Yayla Türk, 1978’de Almanya’da, Türk damak tadına uygun et, süt ve gıda ürünleri üretmek üzere kurulmuştur.

Kalitesi ve ileri görüşü sayesinde kısa sürede markalaşarak ve değerini katlayarak hizmet standardından ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. 1994 yılında kaliteli et ürünleri üretmek için İstanbul’da kendi fabrikasını kurarak Avrupa’daki profesyonelliğini Türkiye’ye taşıma başarısını göstermiştir. Türkiye’de kaliteli et üretiminde sayılı firmalar arasında saygın bir yere sahip olan Yayla Türk, üretim ve yönetim anlayışıyla global bir zincirin önemli bir halkası olarak faaliyetlerine devam etmektedir! Ürettiği özel ürünleri, kalitesi, çeşitliligi, geniş pazarlama ağı, yüksek üretim kapasitesi ile Yayla Türk ailesi hergün aynı özveri ve titizlikle çalışarak hizmetinizde olmaya devam ediyor.

MİSYON
Yayla Türk ; Tüketicinin ihityaçları doğrultusunda yenilenen ve gelişen teknoloijiyle birlikte en sağlıklı, en kaliteli ve en doğru ürünü üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak.

Gelişmiş ürün gamıyla içinde bulunduğu sektörde öncü olmak.
Çalışanlarıyla birlikte ortak değerlere sahip olmak gibi değerleri kendine amaç edinmiştir.

VİZYON
Yayla Türk ; üreticisi, çalışanları ve tüketicisi ile yeniliği, değişimi ve daima kaliteyi esas alarak büyümeyi hedeflemektedir. Bu anlamda ulusal ve uluslararası güç olmak için çalışma disiplininden ödün vermeden verimliliğini ve kaliteli üretimi arttırmayı amaçlamaktadır.

AR-GE ve gelişen teknolojiye önem veren,ahlaki normlara ve yasalara saygılı olan ve müşteri memnuniyetiyle birlikte sağlıklı ürünleri tüketiciye ulaştıran bir kuruluştur.

yayla türk hakkında
yayla türk hakkında